طراحي دكوراسيون داخلي
شرکت صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز

دكوراسيون,طراحي دكوراسيون داخلي,طراحي داخلي,دكوراسيون داخلي,طراحي نما,طراحي اداري

دكوراسيون داخلي

خطر كنيد كه مو فقيت پشت ديواره ي ترس است." اين جمله اي است كه هر

طراح خلاق و موفقي بايد به آن معتقد باشد. زماني كه طراحي دكورراسيون

داخلي يك خانه شروع مي شود خيلي وقت ها خارج شدن از چهارچوب هاي تكراري و تست شده كاري پر خطر به نظر مي رسد زيرا نتيجه آن ممكن است در نهايت چندان هم خوب تمام نشود ولي درعين حال تنها زمانيكه كه طراح از يك اثر هنري برجسته يا الگويي متفاوت در طراحي دكوراسيون خود بهره گيرد مي تواند با يك حركت جسورانه تصوير يا حال و هوايي جذاب وفوق العاده خلق كند.

طراحي دكور نشيمن

اگر به سابقۀ طراحي كابينت آشپزخانه در طول سالها نگاهي بياندازيد ، مدل هاي

فوق العاده اي خواهيد ديد.امروزه كابينت ها هزاران سبك و مدل دارند ،در اينجا

به چند نكته براي انتخاب كابينت مناسب براي آشپرخانه تان اشاره مي كنيم. در اين مقاله مي توانيد با اطلاعات كلي در مورد طراحي كابينت آشپزخانه نيز آشنا شويد.

دكوراسيون منزل

دكوراسيون منزل

اصول اوليه:

با وجود صدها و هزاران مدل ، انتخاب كابينت مي تواند گيج كننده باشد. فرم

اصلي همۀ كابينت ها يكي است : يك جعبه ، كه يا بر روي زمين و يا بر روي ديوار

نصب مي شود – با اين تفاوت كه ظاهر آن با يك جعبه معمولي زمين تا آسمان فرق دارد ، بسته به اينكه آيا يك كابينت كوچك و ساده ديواري ارزان قيمت است ، يا يك مجموعه كامل گران قيمت تر.

دكوراسيون مسكوني
طراحي كابينت

طرح كابينتهاي آشپزخانه به دو نوع اصلي تقسيم شوند : كابينت قاب دار ، كه

استاندارد ايالات متحده است ؛ و كابينت بدون قاب ، كه چند وقتي است در اروپا

خيلي محبوب شده است. هر دو نوع ، شامل يك جعبه هستند كه از انواع تخته هاي چوب مانند تخته سه لا، تخته خرده ، MDF، ملامين و غيره ساخته شده اند. كابينت هاي با كيفيت و گران معمولا از تخته سه لاي ضخيم تر ساخته شده اند ،در مقايسه با كامپوزيت كه ارزان قيمت است.

طراحي كابينت
طراحي دكور منزل

كشوها ، درها و دستگيره ها:

كشوها و درها ، به اين جعبه هاي ساده شكل و رنگ مي دهند و همچنين به

كارايي كابينت مي افزايند. در كابينت هاي با كيفيت و گران ، ساختار كشو ها dovetail و ساختار درها طرح دار است. انواع مختلف دستگيره ها نيز مي تواند كيفيت كابينت ها را بالا ببرد. لولاهاي پنهان و كشوهاي با پيستون هايي كه خود شان بسته مي شوند ، درحال حاضر بيشتر طرفدار دارند.

طراحي كابينت آشپزخانه

انتخاب كابينت:

بهترين كار در انتخاب كابينت ، مطابقت دادن رنگ آن با سبك خانه است. كابينت

هاي ساده ، سفيد و تخت براي آشپزخانه هاي سبك روستايي مناسب اند. در عين حال ، براي يك خانه مدرن تر ، يك كابينت گيلاسي با در مات شيشه اي براي كابينت هاي ديواري و در طرح دار براي كابينت هاي زميني ، انتخاب خوبي است. انتخاب رنگ مناسب نيز مي تواند زيبايي هايي كاشي و يا سنگ كاري هاي آشپزخانه را دو چندان كند.

طراحي كابينت

از آنجا كه كابينت عملا"بيشتر بودجۀ شما براي بازسازي آشپزخانه به خود

اختصاص مي دهد ، براي اينكار وقت بگذاريد و عاقلانه انتخاب كنيد. و اين احتمال را در نظر بگيريد كه ممكن است سال ها از اين كابينت ها استفاده كنيد.

دكوراسيون داخلي اداري

اگر هر روز هفته كار كردن برايتان كسل كننده شده ، شايد زمان آن رسيده

كه دستي به سر و روي محيط كاري خود بكشيد. اما قبل از اينكه بخواهيد رنگ

كاري و تغيير دكوراسيون را شروع كنيد ، بايد به دقت فكر كنيد كه مي خواهيد فضا را چطور طراحي كنيد ، و اينكه آيا اين طراحي با فرهنگ و محيط شركت تان همخواني دارد يا نه. كارشناسان طراحي هميشه بر اين عقيده بوده اند كه هماهنگي طراحي دفتر كار با فرهنگ محيط كار ، مي تواند بهره وري را بهبود دهد.

دكوراسيون داخلي

بررسي هاي اخير نشان داده است كه نزديك به ۹۰ درصد از افراد در سراسر جهان از محيط كار خود راضي نيستند ، و مهم ترين دليل آن هم نداشتن حريم خصوصي در محيط كار است. به گفتۀ مگ اونيل (Meg O’Neil) ، طراح ارشد و توسعه برنامه هاي كاربردي پيشرفته و بازاريابي در استيل كيس ، دفتر هاي كار باز و پارتيشني ، براي تسهيل همكاري و شفافيت خيلي خوب هستند ، اما حفظ حريم خصوصي و تمركز را براي كارمندان امروزي به يك چالش واقعي تبديل كرده اند.

دكور لابي
طراحي دكور لابي
طراحي دكوراسيون داخلي

يكي از بزرگترين مزاياي يك فضاي كاري خوب – كه حريم خصوصي در محيط كار را

فراهم مي كند – افزايش تعامل و بهره وري در ميان افراد است. از ميان ۱۱ درصدي

كه در نظرسنجي ، از محيط كار خود راضي بودند ، اكثريت (۸۸ درصد يا بيشتر) آنها گفتند كه محل كار شان به آنها اين امكان را مي دهد كه به راحتي تمركز كنند ، بدون مزاحمت كار تيمي انجام دهند ، محل كار خود را بر اساس وظايف خود انتخاب كنند ، و به شركت و فرهنگ آن احساس تعلق داشته باشند. واقعيت اين است كه هدف همه ما از كار كردن در كنار هم يكي است ، بنابراين فضاي كاري واقعا مهم است. اكثر مردم بيشتر وقتشان را در محيط كار مي گذرانند. اگر در يك فضاي كسل كننده كار كنيد ، چه چيزي الهام بخش تان خواهد شد؟

دكور اداري

فرهنگ فقط محدود به تزئينات محيط كار نيست بلكه مهم تر از آن ، تأثيري است

كه يك شركت بر روي كاركنان خود مي گذارد “هر اتفاقي كه در سازمان ها مي افتد

، چه خوب چه بد ، را بايد به فرهنگ نسبت داد. كيفيت طراحي دكوراسيون اداري باعث مي شوند كارمندان با يك ديگر و با مشتريان با اعتماد ، احترام و عزت رفتار كنند.فرهنگ همچنين مي توانيد روح تعامل تعاوني و كار گروهي را به شركت بدمد ، و موجب افزايش كيفيت و بهره وري خدمات رساني شود. و يا برعكس ، مي تواند كاركنان را خسته و نا اميد كنيد به طوري كه وظايفشان را از فقط به صورت روتين و با بي علاقگي انجام دهند.”

دكوراسيون اداري

دكوراسيون داخلي مغازه

اين بسيار مهم است كه شما براي طراحي داخلي مغازه خود حتما از يك گروه

متخصص در اين زمينه استفاده نماييد . چرا كه يك طرح و ديزاين حرفه اي و حساب شده دقيقا مي تواند تاثير مستقيمي روي ميزان فروش ما بگذارد و از همين رو شايد اولين قدم در جذب مشتري به سمت مغازه شما داشتن يك طرح و ديزاين خاص است .امروزه در سراسر جهان از طراحي داخلي به عنوان يك علم و هنر و صنعت ياد مي شود و در واقع يك طراح هم بايد داراي علم مخصوص به اين كار باشد و هم داراي زاويه ديد هنري نسبت به كار.در كنار اين دو موضوع بايد بتواند از پيشرفته ترين تكنولوژي هاي روز دنيا و مواد اوليه آن در ساخت طرح مورد نظر شما نيز استفاده لازم را ببرد.

دكور بوتيك

دكور بوتيك

بايد بدانيد كه در واقع ويترين مغازه شما رابطي بين مغازه و محيط بيرون بوده و

هر چقدر كه اين رابط بتواند ارتباطي قوي تر با مخاطبان بيرون برقرار نمايد قطعا

در ميزان فروش شما نيز تاثير گذار تر خواهد بود.در واقع طراحي ويترين مغازه مي تواند هم عملكرد مثبت و هم عملكرد منفي بروي كسب و كار شما داشته باشد و بايد در طراحي و نوع دكوراسيوني كه قرار است براي آن به كار ببريد نهايت دقت را به عمل آوريد.مواردي همچون رنگ بندي ويترين و نور پردازي ان از جمله مهمترين بخش هاي ايجاد يك ويترين به شمار مي روند كه بايد دقت لازم را به انها داشته باشيد.

دكوراسيون فروشگاه

دكور فروشگاه

هر دكوري قابليت زيبا شدن را دارد به شرطي كه در ان طبق اصول و قواعد كار شود.

در دكوراسيون داخلي ويترين مغازه چنانچه از يك سازمان بندي صحيح استفاده

شود مي تواند براي مخاطبان جالب و حس كنجكاوي انها را برانگيزد و اين به شما كمك مي كند تا مشتريان بيشتري را به سمت كسب و كار خود بكشانيد.در ميان انواع و اقسام ويترين ها و دكوراسيون هاي مختلف كه مشتريان در طي روز از كنار ان مي گذرند اين كار بسيار مشكلي است كه ويترين شما بتواند براي آنها جلب توجه نمايد و اين تنها از پس گروهي حرفه اي و مجرب بر خواهد امد.

طراحي دكور مغازه

براي اينكه طراحي دكوراسيون داخلي براي مغازه بتواند به بهترين شكل انجام

شود ابتدا بايد موضوع فعاليتي كه قرار است در ان محيط انجام شود مشخص

گردد و سپس بايد بررسي كرد كه قشري كه قرار است به ان مكان مراجعه كنند آقا هستند و يا خانم و يا به صورت عموم يا از هر دو دسته مي باشند. طبقه اجتماعي مراجعه كننده گان نيز به صورت عمومي بايد مورد بررسي قرار بگيرد .در واقع بايد ديد كه مغازه اي كه قرار است كار طراحي در ان صورت پذيرد در كدام يك از مناطق شهر قرار گرفته است.با در نظر گرفتن اين نكات مي توان به هدف نهايي نزديك شد و در نهايت طرحي زيبا تر و منحصر به فرد تر را خلق كرد.

دكور مغازه

طراحي دكور مغازه

در طراحي داخلي مغازه بايد دقت لازم به عمل آيد تا انجا كه مي شود فضاي

موجود بهينه سازي شده و از تمامي قسمت ها به خوبي استفاده شود.بايد طرح

آنقدر جذاب و گيرا باشد تا بتواند روحي تازه به فضاي مورد نظرتان القا كرده و هر بازديد كننده اي را بتواند به خود جلب نمايد.در واقع در يك جمله آكادميك مي گويند هدف اصلي از طراحي ايجاد فضاي مناسب رواني و همچنين بهبود در عملكرد فيزيكي مي باشد. پس با سر مشق قرار دادن اين شعار مي توان به اهداف خوبي در اين زمينه دست يافت.

دكوراسيون داخلي

در طراحي داخلي آن هم برا يك مغازه شايد ريزه كاري هايي كه براي طراحي منازل

داشتيم را نداشته باشيم اما خوب قطعا مسائل مربوط به خودش را داريم.بايد

بدانيد كه در يك محيط تجاري مانند مغازه به دليل طيف مراجعه كنند گان بسيار

وسيع است و ممكن است از هر سليقه و هر طبقه اجتماعي به انجا مراجعه شود

پس بايد در نوع طرحي كه استفاده مي شود دقت لازم را به عمل اورد تا در نهايت

موجب رضايت عمومي مراجعه كنندگان قرار گيرد. در يك منزل چون قرار است فقط طرح به تاييد صاحب و مالك ملك برسد كار زياد دشوار نيست اما اينجاست كه يك طراح حرفه اي بايد خودش را به كارفرمايش ثابت كند و با ارائه طرحي خاص و بي نظير رضايت خاطر عمومي بازديد كنندگان را به همراه داشته باشد.دكوراسيون مغازه مي تواند مهمترين عامل موفقيت شما در امر فروش باشد.

طراحي مغازه


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:
ارسال توسط بهینه ساز

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت: